Altanki Ogrodowe – Projekty

Drewniane altanki to najbardziej popularny element dekoracyjny przydomowej zieleni. Projektów altanek ogrodowych jest mnóstwo, dlatego znalezienie czegoś odpowiedniego nie będzie trudne. Altanki ogrodowe najczęściej przyjmują kształt wielokąta ze spadzistym dachem o takim samym układzie. Sprawia to, że projekt zyskuje na uroku i nabiera większego szyku. Firma Domkizbalika.pl oferuje szeroką gamę projektów altanek ogrodowych. Zarówno przeznaczone dla dwóch osób, jak i większe, gdzie z łatwością można zorganizować spotkanie w gronie najbliższych.

Projekty altanek ogrodowych wykonywane są przy użyciu technologii „pióro i wpust”. Gwarantuje ona stabilność i trwałość przez długie lata. Metoda polega na wsuwaniu pióra jednego z elementów we wpust kolejnego. Sprawia to, że domek stanowi jedną całość. Nie ma tutaj oddzielnego szkieletu. Projekty wykonywane są z drewna najwyższej jakości. Świerk syberyjski jest gatunkiem charakterystycznym dla klimatu surowego, o małej wilgotności i niskiej temperaturze. Warunki te sprawiają, że drzewo wzrasta powoli, jednak o włóknach cechujących się bardzo dużą odpornością na niekorzystne czynniki atmosferyczne.

Dodatkową ochronę konstrukcji stanowi impregnat. Jest to środek chroniący przed uszkodzeniami surowca wynikającymi z działań chociażby szkodników. Altanki ogrodowe to nie tylko pięknie wyglądający element dekoracyjny, ale również funkcjonalny, wykonany z surowców najwyższej jakości. Firma Domkizbalika.pl dbając o potrzeby klienta gwarantuje mu to co najlepsze.